Online Live Darts Games - Radikal Darts Players
Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 13/06/2024 Click to enlarge

Cup Marçal Grupo C

19:00:00  19:00:00
Local Team   Eden Dart's   MARçAL B-001, Porto

VS

Visitor Team   Poolfiction   POOLFICTION -001, Aveiro)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Fora do Contexto   MARTINI'S 2-002, Porto

VS

Visitor Team   S.C.C. Dardos   S. C. CORTEGAÇA-001, Aveiro)

5ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Local Team   SANTOS VENDA NOVA   SANTOS V.N.-001, Lisboa

VS

Visitor Team   FULL HOUSE   FULL HOUSE-002, Lisboa)

LIGA EQUIPOS RATING

20:00:00  20:00:00
Local Team   EL POZO   BAR EL POZO-001, Barcelona

VS

Visitor Team   MORRALLA   BAR EL BARRIL 2-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   LA MIRADA   BAR LA MIRADA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   EL BARRIL   BAR EL BARRIL 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   DEPORTIVO   DEPORTIVO 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   EL XIRI   BAR EL XIRI-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   NATI   BAR NATI-001, Barcelona

VS

Visitor Team   LOS BURLAOS   DEPORTIVO 2-001, Barcelona)

COPA AZUL TERCERA

20:50:00  20:50:00
Local Team   CHIRRANS   CHIRRAN-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   LA CLAVE   LA CLAVE-001, Zaragoza)

UNITED LEAGUE EXTRA

21:00:00  21:00:00
Local Team   SANZARA TEAM   CAFE LEVANTE-001, Sevilla

VS

Visitor Team   MAYORQUINA PROYECTOS   LA MALLORQUINA-001, Girona)

JUEVES VERANO AZUL

20:15:00  20:15:00
Local Team   ANTIQUARY POTRILLO   BAR ANTIQUARY 2-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ANTIQUARY TORINO   ANTIQUARY-001, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Local Team   SIERRA MORENA   SIERRA DE MORENA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VANDALIA BENI   BAR VANDALIA 2-001, Barcelona)

JUEVES VERANO VERDE

20:15:00  20:15:00
Local Team   VANDALIA PITER   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VANDALIA PAKO   BAR VANDALIA 3-002, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Local Team   LA CAVA   LA CAVA 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   TAPAS 59   BAR TAPAS 59-001, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Local Team   N.C.PARK POCHOLO   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Visitor Team   N.C..PARK POL   N.C.PARK 1-001, Barcelona)

JUEVES VERANO ROJO

19:30:00  19:30:00
Local Team   ATALAYA CARMEN   ATALAYA DEL AZOR-001, Barcelona

VS

Visitor Team   NOU ESCORIAL   BAR NOU ESCORIAL-001, Barcelona)
20:15:00  20:15:00
Local Team   DKMEN   BAR DKMEN-001, Barcelona

VS

Visitor Team   MESON AMISTAD   MESON LA AMISTAD-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-2

19:00:00  19:00:00
Local Team   EL EMBOQUE   EMBOQUE-001, Cantabria

VS

Visitor Team   RATAFIA TEAM   CELLER BAR-002, Girona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   RATAFIA TEAM   CELLER BAR-002, Girona

VS

Visitor Team   EL EMBOQUE   EMBOQUE-001, Cantabria)

UNITED LEAGUE G-3

21:00:00  21:00:00
Local Team   BAR TONY'S   BAR TONY'S-001, Girona

VS

Visitor Team   MURCIANA TEAM   C.R. MURCIANA 2-001, Illes balears)
21:00:00  21:00:00
Local Team   PASSION DARTS   INFINITO-001, Valladolid

VS

Visitor Team   RAKONET   RAKONET BAR-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DARTS ZONE   LA CALA-005, Barcelona

VS

Visitor Team   JAZZGOYOS   GOYO'S-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   GUAZADART 1   ENKUENTRO 1-001, Almería

VS

Visitor Team   XTREME CASINO   CASINO 2 -002, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BAR LOS CUÑADOS   LOS CUÑAOS-001, Barcelona

VS

Visitor Team   PATACHA TOP   PATACHA IN-001, Alicante)

UNITED LEAGUE G-4

21:00:00  21:00:00
Local Team   LADO OSCURO XTREME   CALIFAS-001, Córdoba

VS

Visitor Team   CHUPACHANCLAS   LOS 2 HERMANOS 2-002, Guadalajara)

UNITED LEAGUE G-7

21:00:00  21:00:00
Local Team   FENOBENOS DE SATÚRNI   RUTA66-013, Segovia

VS

Visitor Team   VAN GOGH B   CAFE VAN GOGH 1-001, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LA RIBERA REDBULL´S   CA LA TINA-002, Girona

VS

Visitor Team   MERLUZA REBOZADARTS   ENTREDART 2-002, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   FAMILY DARTS   BAR EL PINAR 1-001, Cádiz

VS

Visitor Team   THE CORNER FLAG   THE CORNER FLAG-003, Alicante)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ZRUSPAS   K PUNTO 4-004, Madrid

VS

Visitor Team   DE MERX   DE MERX-001, Noord-brabant)
21:00:00  21:00:00
Local Team   THE BLACK HORSE   CLUBHONTANARES2-036, Segovia

VS

Visitor Team   BEEFEATER TEAM   RINCONCITO 1-001, Huelva)

UNITED LEAGUE G-8

21:00:00  21:00:00
Local Team   BAR TONY´S -2   TONY'S-001, Girona

VS

Visitor Team   LOS INDOMABLES   BARRACON 2-001, Segovia)

UNITED LEAGUE G-13

21:00:00  21:00:00
Local Team   SAN FRANCISCO   S.FRANCISCO-001, Girona

VS

Visitor Team   MARVIN   BAR MARY-001, Cantabria)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS HÍBRIDOS   LOS 2 HERMANOS 2-002, Guadalajara

VS

Visitor Team   TIFOSIS   CAFE TIFFANY'S-001, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CANDILEJAS   CANDILEJAS-001, Málaga

VS

Visitor Team   LOS MUCHACHITOS   TICASA-001, Tarragona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   GORDITOS DEL RICKY   RINCONCITO 2-002, Huelva

VS

Visitor Team   AMBISINIESTROS   BAR MIGUEL 2-002, Toledo)

UNITED LEAGUE G-14

21:00:00  21:00:00
Local Team   C.E.D SAB RINCON   BAR RINCON-001, Barcelona

VS

Visitor Team   PURO RESCATE   PURO ARTE-001, Málaga)

UNITED LEAGUE G-16

21:00:00  21:00:00
Local Team   XTREME MINUTO 93   CASA PEPE-001, Huelva

VS

Visitor Team   THE WIZARDS   BAR EL PINAR 2-002, Cádiz)

UNITED LEAGUE G-20

20:30:00  20:30:00
Local Team   ALAMO DONDE TEAM   PUB ALAMO-001, Málaga

VS

Visitor Team   PUB BABOLUBA   LA POSADA-001, Alicante)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DART'S BLINDERS   FLO BAR-001, Girona

VS

Visitor Team   LE LLAMABAN TRINIDAD   PUB KAIRE-001, Alicante)
21:00:00  21:00:00
Local Team   KALANDARTS   BAR HIEDRA 2-002, Madrid

VS

Visitor Team   CIERVOS EMPITOJADOS   K PUNTO 2-002, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ZONA VIP TO THE LIMI   ZONA VIP-001, Madrid

VS

Visitor Team   BUNDESDARTS   BUNDESBAR 1-001, Jaén)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TIRAFLECHAS   CLUBHONTANARES1-034, Segovia

VS

Visitor Team   HIJOS DE PERKINS   TOTEMS PUB -001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-24

21:00:00  21:00:00
Local Team   ES"PRAT"TARADOS-B   P.BARCELONISTA-002, Barcelona

VS

Visitor Team   BARE MENTESUCIA   BARE 7-007, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BERRAKOS LA PILI   LA FAMILIA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   DARDS VADER   PAUMA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   THE FUSSION   THE FUSSION-001, Murcia

VS

Visitor Team   LOS LANZAORES   K PUNTO 1-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LA TORRE-2   SOC. LA TORRE-001, Barcelona

VS

Visitor Team   C.D. TORRES   PUB FM-003, Madrid)

UNITED LEAGUE G-25

21:00:00  21:00:00
Local Team   LA INGRATA   LA INGRATA-001, Almería

VS

Visitor Team   ASTONBIRRAS   EL CALLEJON-080, Girona)

UNITED LEAGUE G-26

21:00:00  21:00:00
Local Team   BARE CELTA   BARE 2-002, Madrid

VS

Visitor Team   LOS DE SIEMPRE   VICENTE BAR-001, Tarragona)

UNITED LEAGUE G-27

21:00:00  21:00:00
Local Team   CAN COROMINAS   CAN COROMINAS-001, Barcelona

VS

Visitor Team   CER. SANTA FE   CER. SANTA FE-002, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-29

21:00:00  21:00:00
Local Team   EL CAFETÓ   EL CAFETÓ-001, Barcelona

VS

Visitor Team   NAVACERRADA   NAVACERRADA -001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ÁGORA   AGORA 1-001, Madrid

VS

Visitor Team   LOS BUITRES   C.R. MURCIANA 2-001, Illes balears)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS CHEROKEES   MANHATAN 1-001, Valladolid

VS

Visitor Team   TRIPLE 18   SHYK-001, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS MANOLOS   ALI BAR-001, Tarragona

VS

Visitor Team   OS RENEGADOS   TOTEMS PUB-002, Madrid)

UNITED LEAGUE G-30

21:00:00  21:00:00
Local Team   EL RUN   EL RUN-001, Girona

VS

Visitor Team   LOS RENGANCHAOS   BAR F M-004, Valladolid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TIERRA B   TIERRA-001, Albacete

VS

Visitor Team   LOS MANTECAS   901 BAR-002, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   PUB RICARDO   PUB RICARDO-001, Jaén

VS

Visitor Team   UNIQUE 2.0   UNIQUE-120, Albacete)

FINAL 4ª BRONCE

21:34:00  21:34:00
Local Team   BARRANCO B   BARRANCO-001, Santa cruz de tenerife

VS

Visitor Team   ESQUINITA DEL CITY   CITY 2-002, Santa cruz de tenerife)

UNITED LEAGUE G-35

21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS MATARATAS   BLUES CAFE-001, Málaga

VS

Visitor Team   MEDIDARTS   BAR MEDITERRANEO-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   AHORA PINCHAMOS   AVENIDA BYT 1-001, Madrid

VS

Visitor Team   OJO! ZANJA ABIERTA   LA CANTONADA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ROMPEDARDOS   UNDERGROUND-001, Murcia

VS

Visitor Team   SAIYANS TEAM   BAR MIGUEL 4-004, Toledo)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS CHUNGUITOS   NAVACERRADA 2-002, Madrid

VS

Visitor Team   3 TERCIOS KARIBIA   KARIBIA 3-003, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   MININOS DEL PICHA   BAR EL PICHA 1-001, Huelva

VS

Visitor Team   AMBROSSIA   AMBROSSIA 2-002, Araba)

UNITED LEAGUE G-37

21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS GALACTICOS   VALHALLA 1-001, Almería

VS

Visitor Team   BRÚJUL@S BARE   BARE 8-008, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   V.O. PUTO PIXEL   V.O. 1-001, Madrid

VS

Visitor Team   HILANDO DARDOS   901 BAR 1-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DARDOLICOS BARE   BARE 1-001, Madrid

VS

Visitor Team   LAS MÍTICAS   KARIBIA 3-003, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CLUB DART PIZARRA D   SALA ALEX 2-002, Málaga

VS

Visitor Team   ALIMAÑAS DE MICHEL   LA TABERNITA 1-001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-40

21:00:00  21:00:00
Local Team   AUTENTICS SANT MARTI   CP SANT MARTÍ-001, Barcelona

VS

Visitor Team   CLUB DART PIZARRA G   SALA ALEX 1-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LA TRONE 2   LA TRONE 2-001, Granada

VS

Visitor Team   APACHES   MANHATAN 2-001, Valladolid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   COMANDO CASTAÑA   BAR VENTURA-001, Madrid

VS

Visitor Team   FROZEN DARTS   ENTREDART 3-003, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   THC TEAM   PARADA-004, Barcelona

VS

Visitor Team   YELLOW O WIN   MARVIN-001, Cantabria)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LAS MITICAS   FORNO PORTUGUES -001, Huelva

VS

Visitor Team   TUBERCULOSOS   LA TABERNITA 2-002, Madrid)

UNITED LEAGUE G-41

21:30:00  21:30:00
Local Team   CLUB DART PIZARRA E   PUB MARIO'S-002, Málaga

VS

Visitor Team   PASTORES DE FUENTELV   FUENTELVIEJO-001, Guadalajara)

UNITED LEAGUE G-43

21:00:00  21:00:00
Local Team   NO DOY UNA BARE   BARE 4-006, Madrid

VS

Visitor Team   ME DA IGUAL   DONDE YOLI -001, Madrid)

UNITED LEAGUE G-44

21:00:00  21:00:00
Local Team   NEW PICASSO WARRIORS   PICASO BAR-001, Barcelona

VS

Visitor Team   LOGOBARE   BARE-002, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS PENULTIMOS XTR   CALIFAS-003, Córdoba

VS

Visitor Team   MOJONETAS   VALHALLA 3-003, Almería)
21:00:00  21:00:00
Local Team   EL ENCUENTRO   EL ENCUENTRO-001, Ávila

VS

Visitor Team   CASI PINCHAMOS   AVENIDA BYT 2-002, Madrid)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BCCLONGE B   BCC LOUNGE-001, Barcelona

VS

Visitor Team   PICHURRIS   BAR C.S BORTEO 1-001, Guadalajara)
21:00:00  21:00:00
Local Team   RANKEADOS EIFFEL   SALA EIFFEL-001, Málaga

VS

Visitor Team   XTREME ARREJUNTADOS   CALIFAS-002, Córdoba)

COPA TERCERA ROSA A

20:35:00  20:35:00
Local Team   CUBEROS A   CUBEROS 1-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   MOLINER - B   MOLINER-001, Zaragoza)
20:35:00  20:35:00
Local Team   CHARRO VIEJO - XXX   CHARRO VIEJO-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   GEMINIS   GEMINIS-001, Zaragoza)
20:35:00  20:35:00
Local Team   KOKORO   KOKORO 1-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   BARLEYS   BARLEYS-001, Zaragoza)

COPA TERCERA ROSA B

20:35:00  20:35:00
Local Team   PEÑA BLANCA   PEÑA BLANCA-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   BASKET   BARKET-001, Zaragoza)
20:35:00  20:35:00
Local Team   CUBEROS L   CUBEROS 2-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   ENTRE DOS   ENTREDOS-001, Zaragoza)
20:35:00  20:35:00
Local Team   CIBELES 171   CIBELES-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   EL ATICO   EL ATICO-001, )

Iniciante 2

22:15:00  22:15:00
Local Team   MACHADO   SABORES, Viseu

VS

Visitor Team   VANUSSA   TUNA B2, Guarda)
22:15:00  22:15:00
Local Team   JOAO   CDRC ESTAMOS ON2, Castelo branco

VS

Visitor Team   ANDRÉ T   CIDADE NOVA 4, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Local Team   Tiago   AS DUNAS PVZ 1, Porto

VS

Visitor Team   SIMPSON   SAMANÁ, Porto)
22:15:00  22:15:00
Local Team   RICARDO   LONDON BAR 2-081, Viseu

VS

Visitor Team   RICKY   BAU BAR 1, Viseu)

Iniciante 1

22:30:00  22:30:00
Local Team   ALEX   T. MARIA MANUEL, Aveiro

VS

Visitor Team   XICO   DESATINUS BAR, Viseu)
22:30:00  22:30:00
Local Team   CASIM   CAFE STOP, Guarda

VS

Visitor Team   J.R   TALLENTUS, Portalegre)
22:30:00  22:30:00
Local Team   ROGER   DYNAMIC POOL-001, Braga

VS

Visitor Team   NOTE   SAMANÁ, Porto)
22:30:00  22:30:00
Local Team   MARIANA   LONDON BAR 1-114, Viseu

VS

Visitor Team   C C   TIA CáTIA B, Porto)

JUEVES B

19:00:00  19:00:00
Local Team   JOSERTO   ESCONDITE-001, Valladolid

VS

Visitor Team   LYTO   VIEJA ESCUELA-002, Madrid)
19:00:00  19:00:00
Local Team   TORERO   COMPRATE UN AMIG-001, Madrid

VS

Visitor Team   DOMII   VOER KAFE 6-006, Málaga)
19:00:00  19:00:00
Local Team   ISMAEL   PIZZ LOS SOPRANO-001, Toledo

VS

Visitor Team   ALIBABA   BOTAS 2-021, Faro)
19:00:00  19:00:00
Local Team   MANU   901 BAR-003, Huelva

VS

Visitor Team   GALGO   VALHALLA 3-003, Almería)
19:00:00  19:00:00
Local Team   CHARLI   BARRACON 1-001, Segovia

VS

Visitor Team   JAVI MUÑOZ   BAR PORRUKY 02-002, Huelva)
19:00:00  19:00:00
Local Team   FABIO   SALAO JOGOS H-001, Leiria

VS

Visitor Team   ELCESAR   C.R. MURCIANA 1-001, Illes balears)
19:00:00  19:00:00
Local Team   ELOI   LA COPPE-001, Barcelona

VS

Visitor Team   SANTIUS   BARRACON 3-001, Segovia)
19:10:00  19:10:00
Local Team   FITY   COMPRATE UN AMIG-001, Madrid

VS

Visitor Team   JEFECITO   ENIGMA 2-001, Pontevedra)

JUEVES C

19:00:00  19:00:00
Local Team   PHILGREL   COMECOCOS 2-004, Ávila

VS

Visitor Team   MIGUEL   EL MESON 3-002, Toledo)
19:00:00  19:00:00
Local Team   TONI   2 TULIPAN-002, Huesca

VS

Visitor Team   S.JUSTO   GOYO'S-003, Barcelona)
19:00:00  19:00:00
Local Team   PACORRO   DIVERTILANDIA-001, Murcia

VS

Visitor Team   BAENA   GOYO'S-001, Barcelona)
19:00:00  19:00:00
Local Team   MRW   RINCONCITO 1-001, Huelva

VS

Visitor Team   MONXO   EL MESON 2-022, Toledo)
19:00:00  19:00:00
Local Team   POLLO   BACKFIRE DRINKS-001, Sevilla

VS

Visitor Team   VIGARU   IMMA-001, Salamanca)
19:00:00  19:00:00
Local Team   MACI   SIETE CATORCE 2-001, A coruña

VS

Visitor Team   EL PONY   CASINO 01-001, Huelva)
19:00:00  19:00:00
Local Team   LLANA   SIETE CATORCE-001, A coruña

VS

Visitor Team   MSR   VALHALLA 1-001, Almería)
19:10:00  19:10:00
Local Team   POYO   EL MESON 1-016, Toledo

VS

Visitor Team   MARIMAR   901 BAR-003, Huelva)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players The Best Community of Darts Players